22 травня 2021 року відбулись фінальні матчі Кубка МФК Продексім сезону 2019/2020

22 травня 2021 року відбулись фінальні матчі Кубка МФК Продексім сезону  2019/2020

У фінальному матчі Третього кубка зійшлися команди Флагман та МФК Атлетик. Не зважаючи на невдалий старт та програючи 1:0 після першого тайму, МФК Атлетик вдалося переломити хід матчу та довести його до впевненої перемоги з рахунком 7:4 на свою користь.

Кращі гравці матчу Павло Тютін та Сергій Бондаренко отримали футболки МФК Продексім, усі гравці отримали фірмові календарі від МФК Продексім. Також Сергій Бондаренко отримав сертифікат від технічного партнера Асоціаці компанії KELME на знижку 700 грн на придбання взуття Kelme!!! Відсвяткувати перемогу команда матиме змогу в ресторані «Ампір» за подарунковим сертифікатом!

У зустрічі фінального матчу Другого Кубку Адреналін – Дніпромед, перемогу святкував «Дніпромед». Кращі гравці матчу Олександр Мамокін (Адреналін) та Віталій Калюжний (Дніпромед) отримали фірмові футболки МФК Продексім.  Віталій Калюжний був нагороджений сертифікатом на взуття від компанії KELME, який до речі оформив «покер» у цьому матчі.

Нагороди Першого Кубку розіграли між собою  Динамо-Ампір та  Темп Микільське. Невдалий старт виправив Роман Тормозов, забивши три голи за короткий проміжок часу. Повернути собі перевагу Темпу не вдалося, 9:6 - впевнена перемога Динамо-Ампір. Кращі гравці матчу Дмитро Розваляєв (Темп) та Роман Тормозов (Динамо-Ампір) (та пента-трік на його рахунку) отримали футболки від МФК Продексім. Сертифікат на знижку на придбання взуття Kelme отримав Роман Тормозов.

Не мала змоги з’явитися на матч команда Арсенал Очаків, тож без «бою» МФК Херсон святкував перемогу за основний трофей Екстра Кубку. Кращий гравець попередніх матчів Дмитро Бербенцев отримав сертифікат на взуття від компанії Kelme. Вже завтра на команду чекає фінальний матч Екстра Кубку сезону 2020/2021 з Рятівником.

Читайте также
We are recommending you to use more newer version of browser