Визначено дати чвертьфінальних матчів Favbet Кубку України між «Ураганом» і «Продексімом»

Визначено дати чвертьфінальних матчів Favbet Кубку України між «Ураганом» і «Продексімом»

Визначено дати кубкових матчів між «Продексімом» та «Ураганом»  

Поєдинки 1/4 фіналу Favbet Кубка України у цій парі відбудуться 27 лютого та 27 березня.

До Асоціації футзалу України надійшов лист б/н від 11 лютого 2021 року, в якому МФК «Продексім» звертається з проханням перенести проведення матчів 1/4 фіналу Favbet Кубка України між командами «Продексім» та «Ураган» на інші дати у зв’язку з участю херсонського клубу у матчі Ліги чемпіонів УЄФА (поєдинок пройде 19 лютого в Іспанії, повернення до Херсона заплановане на 21 лютого) та виклику гравців до національної збірної України (початок НТЗ запланований на 28 лютого у Броварах, матчі Хорватія – Україна відбудуться 3 березня в Осієку, а Україна – Хорватія – 7.березня у Запоріжжі.

Також комітет отримав лист №44 від 11 лютого 2021 року, в якому НФК «Ураган» пропонує зіграти перший матч 1/4 фіналу Favbet Кубка України «Продексім» – «Ураган» у будь-який день до 26 лютого.

До Асоціації футзалу України звернувся головний тренер національної збірної України Олександр Косенко з проханням не проводити два кубкових матчі до кінця лютого у зв’язку з перенавантаженням гравців збірної перед відповідальними матчами групового етапу чемпіонату Європи-2022.

Зважаючи на участь команди «Продексім» у матчах Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу, зміну системи і дат проведення цих поєдинків, звернення головного тренера національної збірної України Олександра Косенка, участь чотирьох гравців «Продексіма» та двох гравців «Урагана» у підготовці та участі у надважливих матчах групового етапу Євро-2022 проти збірної Хорватії, Комітет з організації та проведення змагань, шляхом голосування більшості його членів вирішив:

1. Встановити датою проведення матчу «Продексім» – «Ураган» 27 лютого 2021 року. Зустріч пройде у Херсоні.

2. Встановити датою проведення матчу «Ураган» – «Продексім» 27 березня (резервні дні: 24 або 31 березня) 2021 року. Поєдинок відбудеться в Івано-Франківську.

Пресслужба Асоціації футзалу України

Читайте также
We are recommending you to use more newer version of browser