Сезон в украинском футзальные Экстра-лиге будет завершено досрочно

 Сезон в украинском футзальные Экстра-лиге будет завершено досрочно

Учасники другого етапу чемпіонату України з футзалу одноголосно висловилися за завершення сезону-2019/2020.

Як повідомляє Асоціація футзалу України, таке рішення було ухвалено під час відеозустрічі керівництва АФУ з президентами клубів-учасників другого етапу розіграшу Екстра-ліги, куди потрапили херсонський «Продексім», київський «ХІТ», івано-франківський «Ураган», житомирський «ІнБев», рівненський «Кардинал-Рівне» та львівська «Енергія».

Під час зустрічі було обговорено та проаналізовано обставини, які склалися в чемпіонаті у зв’язку з пандемією коронавірусу. Зважаючи на загальну невизначеність за багатьма напрямками (тренувальний процес, транспортне сполучення міського та міжобласного рівня, відомча належність залів, неможливість прогнозування урядових рішень та/або рішень органів місцевого самоврядування), а також піклуючись про життя та здоров’я гравців і працівників клубів, учасники зустрічі одноголосно висловилися за завершення Екстра-ліги сезону-2019/2020.

Водночас юридичне рішення про фініш чемпіонату та його подальший правовий статус буде ухвалено Виконавчим комітетом АФУ після проведення консультацій з Українською асоціацією футболу та УЄФА.

На нараді також було підтримано ідею та обговорено проведення з метою підтримки гравцями клубів Екстра-ліги спортивної форми міжсезонних турнірів. Вони мають відбутися наприкінці червня або в середині липня в разі зняття урядових та місцевих обмежень, пов’язаних із запровадженням карантину в державі, відновлення транспортного сполучення та можливості проживання спортивних команд у готелях.

uaf.ua

Читайте также
We are recommending you to use more newer version of browser