Футзал. Кубок України, другий попередній етап: Продексім-2 у першому матчі з розгромним рахунком переграє Прайд.

31 жовтня 2019 року, в залі Херсонського вищого училища фізичної відбувся перший матч другого попереднього етапу Кубка України 2019/2020 «Продексім-2» – «Прайд» (Токмак)

Продексім-2 дуже активно розпочав матч, постійно пресингуючи суперника. Вже на другій хвилині поперечина врятувала ворота гостей. Але за такої гри нічийний рахунок не міг довго протриматися. На 8 хвилині Едуард Волков головою переправляє м’яч у ворота суперника. Ще через кілька хвилин голами відзначилися Артем Люблинський та Микита Ільїн. Гра проходила за повною перевагою херсонців. Ще один гол у першому тайми забив Роман Мельник.

Після перерви Прайд виглядав більш впевненіше, команда почала частіше залучатися до атак. Але все одно перевага господарів значно відчувалася на майданчику. Лише за рахунку 8-0 Продексім-2 помітно збавив темп, чим одразу скористався суперник, відігравши два м’ячі.

Рахунок першої зустрічі 8-2. Попереду матч-відповідь, але за такої гри Продексім майже стовідсотково гарантував собі вихід до наступного етапу.

«Продексім-2» (Херсон) – «Прайд» (Токмак) 8:2 (4:0)

Голи: Едуард Волков (8, 27, 32), Артем Люблинський (10), Микита Ільїн (10), Роман Мельник (14), Володимир Маєвський ( 22), Віталій Поплевічев (33) – Ігор Подгорний (36), Олексій Новік (37)