"Продексим" уступил «Урагану» в матче Favbet Суперкубка Украины

Цьогоріч розіграш Favbet Суперкубка відбувався у Черкасах. До звітного поєдинку команди підійшли у трохи оновлених складах.

Заявку херсонців поповнили угорець Давид Ричард Іштван, іспанець Даніель та Дмитро Сорокін, який не брав участі у поєдинку.

Натомість, команда Максима Павленка підписала контракти з трьома екс-«енергетиками»: Тарасом Кузем, Сергієм Ковалем і Віталієм Радевичем. Окрім них новий сезон в Івано-франківську проведе Максим Мануйленко.

Щодо самої зустрічі, то суперники до середини стартового тайму почергово перехоплювали ініціативу. Зрештою, перше взяття воріт на свій рахунок записав Ярослав Лебідь.

Найкращий шанс, аби зробити рахунок рівним мав Микола Білоцерківець, однак, після його удару м’яч поцілив у стійку.

Зрештою, наприкінці першої половини зустрічі розіграш кутового приніс чинним володарям Кубка України ще один гол. Після подачі Руслана Шеремети потужним пострілом відзначився той-таки Лебідь.

Не встигли команди вийти на паркет після перерви як швидка атака «драконів» завершилася точним ударом Когута. Втім, після рахунку 0:3 хід зустрічі не змінився. На 27-ій хвилині Максим Мануйленко відзначився дебютним голом у складі своєї нової команди.

Після цього Хаві Родрігес взяв хвилинну перерву та випустив в якості п’ятого польового Іштвана. Це «мельникам» не допомогло. «Ураганівці» ще тричі скористалися їхніми огріхами у захисті, наслідком чого стали голи Абакшина, Лебедя та Фаренюка у порожні ворота.

Тож, 7:0 – надзвичайно впевнений старт сезону від команди Максима Павленка.

«Продексім» (Херсон) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 0:7 (0:2)