«Арсенал» поступився «Яско» у першому матчі 1/8 фіналу Другої ліги

2 квітня у м. Херсон відбувся перший матч 1/8 фіналу Другої ліги між командами «Арсенал» Очаків – «Яско» Вінниця.

У першому таймі гра проходила за невеликою перевагою вінничан, яку вже на 7 хвилині вони втілили у гол. Арсенал намагався відігратися, але в деяких моментах м’яч відверто не йшов у ворота суперника.

У другому таймі Яско рахунок подвоює. Очаківці вирішили задіяти п’ятого польового гравця, що через деякий час принесло результат, на 34 хвилині Дмитро Криворотий один м’яч відігрує. На деякий час здалося, що цей гол може стати переломним моментом, але на 35 хвилині Євген Криворотий отримує другу жовту картку, та залишає команду у меншості. Дві хвилини Арсеналу встояти не вдалося, Яско знову забиває. На 39 хвилині вінничани мали ще змогу забити з дабл-пенальті, але не влучно.

Отож рахунок першого матчу 3-1 на користь Яско. Матч відповідь заплановано Матчі-відповіді на 9-11 квітня.

«Арсенал» Очаків – «Яско» Вінниця 1:3 (0:1)

Голи: Криворотий Д. (35) – Васалатій В. (7, 27, 37)