Єдиний представник України на євроарені проведе поєдинок 1/16 фіналу Ліги чемпіонів у запорізькому палаці спорту «Юність». Про це повідомляє офіційний сайт «мельників».
Матч проти північномакедонського «Шкупі-1927» відбудеться 16 січня та розпочнеться о 14:00 та буде транслюватися на ютуб-каналі “Продексіму”
Нагадаємо, що поєдинок кваліфікаційного раунду херсонський клуб також проводив в Україні. На паркеті спорткомплексу «Black Sea-PSV» підопічні Андре Броканело розгромили «Росаріо» з рахунком 28:1.
Прес-служба Асоціації футзалу України