Олексій Левченко: «Нам бракує гравців атакувального плану, саме тому у перших двох матчах ми не зуміли забити»

Олексій Левченко: «Нам бракує гравців атакувального плану, саме тому у перших двох матчах ми не зуміли забити»

Головний тренер херсонського «Anserglob» Олексій Левченко підбив підсумки стартового ігрового дня «Odessa Open Cup-2020». Weekdays.

– Олексію Юрійовичу, цьогоріч дві херсонські команди представлені на «Odessa Open Cup-2020». Weekdays. Які перші враження від стартових матчів?

– Все відбувається у звичному руслі. Кожна команда є приблизно рівною за класом. Однак, хто підходить до матчів більш зібрано – той забиває та перемагає. Нам цього не вистачило. У поєдинку проти «Star» мали 2-3 100-% нагоди, однак, відзначитися не зуміли. Якби вдалося їх реалізувати – все могло б скластися інакше.

 Ви протистояли двом командам у складах яких є люди з досвідом гри у Favbet Екстра-лізі. Як на їхньому тлі виглядав «Anserglob»?

– Відверто кажучи, ми більше оцінюємо як команда виглядає на тлі самої себе. Загалом, ми граємо у свою гру. Нам бракує гравців атакувального плану, саме тому у перших двох матча ми не зуміли забити. Цю проблему можу відзначити.

– Минулоріч турнір пройшов без представників Херсонщини. Чому так сталося?

– Ми постійно сюди приїздимо. Взяли невеличку паузу. Щодо цьогорічного турніру – хочеться чути більше музики під час розминок команд і т.д.

– Які завдання ставите перед собою на цьому турнірі?

– Хочемо перевірити свої сили. Звичайно, розглядаємо цей турнір як важливий етап підготовки до майбутнього сезону. Загалом, з фізичної точки зору поки що виглядаємо непогано.

– Кого вважаєте головним конкурентом на цьому турнірі?

– Наших земляків – «Сокіл SW». Якщо гратимемо з ним – буде справжнє дербі.

– Хочете цього чи все ж краще грати з представниками інших міст?

– Якщо чесно, то оберу другий варіант. Завжди цікаво випробовуувати свої сили у зустрічах з новими суперниками.

Богдан Ісаєв, прес-служба Асоціації футзалу України

Читайте также
We are recommending you to use more newer version of browser