«Odessa Open Cup-2020». Weekdays. Підсумки першого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів першого ігрового дня «Odessa Open Cup-2020».

Група В. «Металіст» (Миронівка) – «Інтер» (Донецьк) – 1:3 (0:2)
Голи: Володимир Ординський (23) – Євген Яблонько (10), Віталій Нестерук (13), Ярослав Аксьонов (17)
Попередження: Іван Веремійчук (28 – «Інтер»)

Група В. «Інтер» (Донецьк) – «Anserglob» (Херсон) – 1:0 (1:0)
Голи: Євген Саківський (11)

За календарем змагань донеччани проводили другий матч поспіль. Їхнім суперником став традиційний учасником Другої ліги – херсонський «Anserglob». Зрештою, «інтеристи» знову вдало провели кінцівку першого тайму. На 11-й хвилині Саківський допоміг донеччанам здобути мінімальну перевагу.

Зрештою, у другій половині перебіг зустрічі міг розгорнутися як на користь одних, так і на користь інших. Господарі завершували зустріч з п’ятьма фолами, однак, підопічні Олексія Левченка не зуміли зачепитися за нічию. Як результат – 100-% показник звитяг для «Інтера» за підсумками першого ігрового дня.

Група В. «Металіст» (Миронівка) – «Star» (Київ) – 4:6 (0:0)
Голи: Микола Федоренко (19), Володимир Ординський (26), Максим Шкапа (28), Ярослав Іщенко (28) – Сергій Чепорнюк (15, 17), Сергій Макаренко (18), Олександр Данько (24), Ілля Федоренко (25), Іван Олійник (26)
Попередження: Антон Харченко (6), Богдан Тереня (13) – Іван Селівоненко (15)

Група А. «Сокіл SW» (Херсон) – «Рятувальник» (Ромни) – 0:3 (0:1)
Голи: Сергій Бабинін (6), Віталій Радченко (16), Олексій Прокопчук (28)

Досить впевнено розпочав свій шлях турніром один з його фаворитів – роменський «Рятувальник». Представники Сумщини напередодні зіграли внічию з командою Favbet Екстра-ліги – Food Centre-Sumy» – 4:4, а вже у самій Південній Пальмірі команда Ігоря Салівона вдало розпочала турніру у протистоянні з представником Другої ліги – херсонським «Соколом SW».

Ще до перерви Бабинін відкрив рахунок у матчі, а після перерви екс-сумчанин Віталій Радченко та Олексій Прокопчук зробили звитягу «рятувальників» більш переконливою.

Група А. «Viatek» (Київ) – «Comfort Life» (Київ) – 0:4 (0:1)
Голи:
Дмитро Якубець (9 – автогол) – Євген Курочка (24), Віктор Цой (28), Юрій Сірий (28)
Попередження: Микола Кібиш (7), Максим Завгородній (24) – Віталій Гавриленко (14), Євген Курочка (24)

Група В. «Anserglob» (Херсон) – «Star» (Київ) – 0:3 (0:1)
Голи: Олександр Данько (9), Сергій Олійник (20), Сергій Макаренко (28)
Попередження: Сергій Макаренко (18)

Другої невдачі у рамках стартового ігрового дня зазнав і «Anserglob». Київські «зірки» володіли інціативою, і за підсумками першого тайму одного разу засмутили команду Олексія Левченка. Гол на рахунку Данька.

Після перерви Олійник та Макаренко вивели гостей в одноосібні лідери групи, відзначившись по одному разу. Натомість, херсонці так і не зуміли забити впродовж першого ігрового дня.

Таким чином, завтра в очних протистояннях «Star» та «Інтер» вестимуть боротьбу за перше місце групи А, а «Anserglob» та «Металіст» визначатимуть хто ж стане третім у цьому ж квартеті.

Група А. «Рятувальник» (Ромни) – «Comfort Life» (Київ) – 0:3 (0:1)
Голи: Віктор Цой (1, 27), Дмитро Медвідь (23)
Попередження: Валерій Гайван (25) – Сергій Василько (6)

Група А. «Viatek» (Київ) – «Сокіл SW» (Херсон) – 3:1 (1:0)

Голи: Микола Кібиш (2, 27), Максим Завгородній (22) – Олександр Соловйов (15)

вати свою дебютні очки. У першій половині Кібиш вивів представників столиці вперед.

Соловйов після перерви зробив рахунок рівним. Проте, кінцівки лишилася саме за «Viatek». Завгородній і ще одного разу Кібиш дозволили киянам наздогнати «Рятувальник» у турнійрній таблиці. Завтра саме у цій зустрічі й буде визначено володаря другого місця у групі А.