FavBet Екстра-ліга 2019/20. 10 тур. «Продексім» переграє «ХІТ»

Останній матч туру був зіграний у неділю. «Продексім» на своєму майданчику приймав столичний «ХІТ». Враховуючи цей фактор, можна було вважати, що саме «мельники» будуть фаворитами у цій грі проти прямого конкурента по боротьбі за чемпіонство. Але «ХІТ» приїхав у Херсон з серйозними намірами забрати максимальну кількість очок. Тому, не дивно, що підопічні Дмитра Шувалова вже на початку гри мали кілька моментів для взяття воріт Ципуна. Більше того – на 4-й хвилині Педяш таки змусив капітулювати голкіпера «мельників». Однак, майже одразу «кабельникам» відповів Зварич, який залікував ушкодження, отримане під час матчу проти збірної Сербії. А за хвилину після цього вже Дмитро Сорокін після пасу Роніньйо вивів «Продексім» вперед – 2:1. Після цього гра пішла на зустрічних курсах з моментами в обох команд, однак і Ципун, і Іваняк грали у воротах бездоганно. Однак, на 15-й хвилині «Продексім» зміг збільшити свою перевагу в рахунку. Цього разу Сорокін віддав «боржок» Роніньйо, і херсонський бразилець з грузинським паспортом забив. Але це не означало, що на цьому цікаві події у першому таймі вичерпались. Враховуючи те, що в обох команд кількість фолів зростала у геометричній прогресії, то логічно було чекати, що у однієї з команд точно не витримають нерви, що стане причиною для призначення дабл-пенальті. І вже на 17-й хвилині 10-метровий був призначений у ворота «ХІТа», але Даніель не зміг переграти Іваняка. Щоправда, коли «десятка» була призначена у ворота «мельників», то Журба теж не зміг забити Ципуну.

«Продексіму» вдалося майже на початку другого тайму (а якщо говорити конкретно, то на 24-й хвилині) збільшити свою перевагу. Це сталося після розіграшу кутового, коли Білоцерківець прийняв м’яч на «стовпа», розвернувся та пробив – 4:1 на користь херсонців. Однак, «кабельники» майже одразу відповіли класним ударом Сірого зі штрафного. Цей гол подарував киянам надію на те, що у другому таймі ще все можна буде змінити. Та надалі рахунок на табло спорткомплексу ХВУФК не змінювався. І це змушувало наставника «ХІТа» Дмитра Шувалова переходити на гру з п’ятим, функції якого виконували то Сухов, то Колесников. Але розіграш зайвого гравця не давав столичній команді якихось дивідендів. І це, зрештою, дало змогу «Продексіму» довести матч до перемоги.

«Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ) – 4:2